Sallivuskonverents 2023

Sallivuskonverents 2024

Kuidas teha enda koolist salliv kool?

Eesti Õpilasesinduste Liidu projekt ,,Salliv kool” on kuuendat aastat korraldamas enda sallivuskonverentsi ,,Kuidas teha enda koolist salliv kool?”. Sellel aastal toimub konverents Pärnus ESTONIA Spa Hotellis ning sallivuskonverentsil toome fookuse alla, kuidas olla toeks kiusamise all kannatanutele. Iga osaleja saab praktilisi teadmisi, mida ka enda koolielus rakendada.

Konverents toimub 24.11.2023 algusega 12:00. Konverents on registreerunutele tasuta ning kohapeal on korraldatud toitlustus. Samuti saame vormistada osalejatele kooliks puudumistõendi.

Hoia jooksva infoga kursis ennast ka Facebooki evendi ürituse kaudu siin.

Lisainfo korral pöördu sallivkool@opilasliit.ee

Vaata ka ürituse programmi

12.00 – konverentsi algus

12.15 – avamine

12.30 – paneeldiskussioon, osalevad Anna-Liisa Jaakson (terapeut, lapsevanem), Toivo Niinberg (psühholoog), Lisanna Jaakson (õplane)

13.40 – Triin Toomesaar (Kiusuennetus ning kuidas olla toeks kiustavatele)

14.30 – lõunasöök

15.15 – I töötuba (EÕEL, VEPA, KiVa, TORE)

15.50 – II töötuba (EÕEL, VEPA, KiVa, TORE)

16.25 – III töötuba (EÕEL, VEPA, KiVa, TORE)

17.00 – kokkuvõte ja lõpetamine

Kuidas teha enda koolist Salliv kool?

Hoia jooksva infoga kursis ennast ka Facebooki evendi ürituse kaudu siin.

Registreeri ennast juba täna siin.

Lisainfo korral pöördu sallivkool@opilasliit.ee

Vaata ka ürituse programmi